Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Afrodyzjaki
Autor: majka-42 ()
Data: 03 sie 2016 - 12:58:18

Czy afrodyzjaki tego typu [sexelixir.pl] działają?
Bo chciałabym je wypróbować

Re: Afrodyzjaki
Autor: kasia123 ()
Data: 03 sie 2016 - 13:24:21

Chyba nie przekonasz się dopóki sama nie sprawdziszsmiling smiley ja nigdy nie próbowałam więc nie mam pojęciasmiling smiley

Autor: stylia ()
Data: 03 sie 2016 - 13:50:44

Niektórzy je sobie bardzo chwalą, ale to chyba zależy od cech indywidualnych i od tego jak zareaguje organizm smiling smiley tylko przed użyciem ja bym się wolała upewnić czy taki afrodyzjak przypadkiem nie uczula i czy ma jakieś skutki uboczne.

Data: 03 sie 2016 - 14:38:30

a co tam jest dokładnie w składzie?

Autor: esika ()
Data: 17 sie 2016 - 12:25:39

Ciężko cokolwiek znaleźć na ten temat, wszystkie strony podają jedynie, że "teraz jest produkowany z naturalnych składników" to aż się boję z czego był wcześniej robiony...

Udało mi się znaleźć informację, że w skład wchodzi L-arginina, Tribullus terrestris, Salvia officinalis, Lepidlum Meyenll, Witamina C...
ale te nazwy nic mi nie mówiły, dopiero po sprawdzeniu w internecie dowiedziałam się, że wymienione 3 pierwsze mają właściwości wzmacniające organizm, a czwarty to szałwia...

Data: 24 sie 2016 - 15:40:22

Polecam naturalne afrodyzjaki jak np. kardamon. Ludzie używają tego od wieków i zawsze działa. smiling smiley Możesz połączyć kilka składników, żeby uzyskać pożądany efekt.

Data: 25 sie 2016 - 14:08:54

tak, zawsze można wyprópować tych naturalnychsmiling smiley

Autor: zizka ()
Data: 04 pa 2016 - 20:30:08

Na naturalne afrodyzjaki szybko sie uodparniamy, szybko przestają działać. [sexelixir.pl] to ekstrakt, duzo silniejszy niz natura tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Uzyjcie a potem spytajcie o zdanie swoich facetów tongue sticking out smiley Nie ma opcji by sie ze mna nie zgodzili tongue sticking out smiley

Data: 07 pa 2016 - 08:05:46

a ty tego używałaś? no i jak?

Autor: drondor ()
Data: 08 gru 2016 - 14:36:17

Afrodyzjaki pojawiające się w naturze są najlepsze grinning smiley Próbowałem i naturalnych i sztucznych i nie ma porównania.!

Data: 09 gru 2016 - 08:53:39

A jakie znasz ciekawe naturalne?

Autor: alekomoko ()
Data: 02 sty 2017 - 16:11:14

Ja akurat jestem zwolennikiem tych "sztucznych", niby tyle się pisze o naturalnych afrodyzjakach w postaci potraw, które mają działać pobudzająco a ja nigdy tego nie osobiście nie doświadczyłem. Czasem, gdy mam ochotę poszaleć z partnerką to wybieram coś ze strony: [afrodyzjaki-rank.pl] (ranking afrodyzjaków) i puki co z każdego produktu byłem zadowolony. Jest tam między innymi wspomniany sex elixir, którego również próbowałem i mogę polecić. smiling smiley

Data: 04 sty 2017 - 07:46:20

Może rzeczywiście warto spróbowaćsmiling smiley

Autor: mariolla ()
Data: 08 wrz 2017 - 16:48:33

Po co od razu stosowac takie preparaty .. moim zdaniem o watpliwej skutecznosci. My kobiety nie powinnysmy jakos specjalnie kombinowac w ten sposob, tylko oddac swoja cala uwage intuicji, a wszystko pojdzie jak z platka smiling smiley Pozwole sobie przytoczyc tutaj pewien niuans .. mianowicie macie moze sprawdzone sposoby na nude w zwiazku? Znalezc faceta nie jest mi jakos specjalnie trudno .. za to mam problemy z utrzymaniem go przy sobie na dluzszy czas. Slowo jakie nasuwa mi sie na usta to rutyna. Na poczatku wszystko bylo pieknie, a z czasem jakby zatracil we mnie zainteresowanie. Szukalam juz w wielu miejscach porad bezskutecznie. Zastanawiam sie nad wyprobowaniem pomyslow opisanych na tym blogu [obsessive.com] Tak na moje oko sa dosyc oryginalne i wczesniej sie z nimi nie spotkalam. Napiszcie prosze co sadzicie o takiej taktyce z mojej strony smiling smiley Najbardziej mam ochote na zakupienie jakiegos kompletyu seksownej bielizny. Od zawsze dbam o swoja sylwetke wiec wywolanie efektu "wow" nie powinno mi sprawic wiekszych problemow winking smiley

Autor: kazia88 ()
Data: 30 lis 2017 - 13:00:13

ja nie wiem, czasami lubię takie rzeczy jak afrodyzjaki sobie kupić, zwłaszcza jak mamy luz, bo stosuje antykoncepcję vines, to już w ogóle smiling smiley To tylko radość z zabawy smiling smiley

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2017-12-05 21:45 przez kazia88.

Data: 18 gru 2017 - 07:59:17

Pamiętajcie jednak, żeby podczas stosowania tabletek anty stosować probiotyk. Stosując tabletki jesteśmy bardziej narażone na grzybicę pochwy. Ja polecam doustny probiotyk ginekologiczny lacibios Femina.

Autor: Miminka ()
Data: 03 cze 2018 - 21:14:11

ja się własnie zastanawiam nad jakimiś tabletkami na popęd dla pań. Generalnie nie chodzi mi o afrodyzjaki ale o coś, co trochę podkręci chęć na seks. Jakoś po porodzie nie bardzo mam ochotę na zbliżenia. Mąż już trochę się wkurza bo co chwilę się wykręcam ale serio - zwyczajnie mi się nie chce. Czytałam na stronie [wtabletkach.pl] że są naturalne środki na popęd więc rozważam ich zakup. Nie sądziłam, że kiedyś będzie mi to potrzebne ale jak widać chyba nie mam wyjścia. Stosowała któraś z Was jakieś tabletki bez recepty? Są faktycznie skuteczne?

Data: 04 cze 2018 - 10:08:01

No całkiem ciekawy skład tych suplementów. Myślę, że nie zaszkodzismiling smiley Ciekawe jaka cena? Ale chyba najlepiej jest oddać część obowiązków domowych mężowi i odpocząć, wtedy chęć sama przyjdziesmiling smiley

Autor: bronka ()
Data: 05 cze 2018 - 08:00:23

Najlepiej po prostu sprobować. Dzieki temu będziecie wiedziały czy jest działanie czy nie. Jesli o mnie chodzi to polecam
truskawki
owoce morza
imbir
sex elixir, o którym pisałam już w innym temacie

Warto wypróbować sobie również tabletki na libido libido therapy: [intymnosc.pl] Spróbowałam i faktycznie zwiększają ochotę na seks.

Autor: tama ()
Data: 10 lip 2018 - 13:14:07

Myśle,że bardzo duże znaczenie ma tutaj atmosfera oraz klimat jaki stworzymy. Ochota na seks powstaje w głowie oraz najlepiej jest ją budować na wiele godzin przed:
zrelaksować się
wybrać na kolacje
wykupić sobie bilety do kina

Z naturalnych afrodyzjaków polecam na pewno: truskawki, szampan, wspomniane tutaj owoce morza ( o ile ktos oczywiście je lubi bo nie każdy będzie się tym zajadał). Dobre działanie ma jeszcze sarsaparilla [planteon.pl] Można z korzenia przyrządzić przepyszną herbatkę. Ma równiez udowodnione działanie afrodyzjaku.

Data: 10 lip 2018 - 13:30:30

pierwsze słyszę o sarsaparilla. ciekawesmiling smiley Ktoś próbował?

Autor: julitkaa ()
Data: 23 lip 2018 - 17:40:16

Myślę, że w większości przypadkow to o przede wszystkim efekt placebo i magiczne myślenie. Najlepsza jest codzienna zdrowa dieta, unikanie używek i fast foodów oraz aktywność fizyczna poprawia ogólną sprawność organizmu, która poprawi sprawność seksualną. Zawsze z jakimś problemem można udac się też do seksuologa, który coś doradzi [ranking.abczdrowie.pl]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.