Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Ginekolog – partner kobiety w doborze odpowiedniej antykoncepcji

Ginekolog – partner kobiety w doborze odpowiedniej antykoncepcji

Diagnozowanie chorób metabolicznych

Diagnozowanie chorób metabolicznych

Konkurs „W trosce o zdrowie kobiet – znamy Zwyciężczynie!”

Konkurs „W trosce o zdrowie kobiet – znamy Zwyciężczynie!”

Wada serca i… ciąża?

Wada serca i… ciąża?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
używanie wibratora w czasie ciąży
Autor: kaska321 (IP zapamiętane)
Data: 02 sty 2011 - 22:22:53

Witam. Mam pytanie, czy można używać wibratora żelowego w czasie ciąży a dokładnie w 7 miesiącu. Mąż się zniechęcił do mnie odkąd zaszłam w ciążę a słyszałam że jeżeli ktoś współżyje w ciąży to ma lżejszy poród.

Re: używanie wibratora w czasie ciąży
Autor: monika22 (IP zapamiętane)
Data: 03 sty 2011 - 08:39:24

kasia a kiedy masz termin bo ja tez jestem w 7 misieacu ciazy i rodze w marcu . heh moj to szczegolnie ma teraz na mnie ochote mowi ze mu sie bardziej podobam .z tego co slyszalam i czytalam to facetow podnieca brzuch ;d w ciazy .pozdrawiam

Autor: dr Tomaszewski (IP zapamiętane)
Data: 05 sty 2011 - 09:03:29

ODP dla kaska321:

To Pani decyduje. Nie widzę większych różnic pomiędzy immisją prącia a immisją wibratora. Pozdrawiam.

Data: 06 sty 2011 - 10:49:17

Dziękuję za odpowiedz. Czytałam, że można się infekcji jakieś nabawić i tego się boję no i żeby nie doszło do wczesnego porodu. Termin mam na początku kwietnia. Mój mąż jest bardzo dziwny moje koleżanki też mówiły że brzuszek działa podniecająco i ich faceci chętnie a mój nie. Przecież po porodzie to ja długo nie będę mogła. Chyba zmienię faceta. Pozdrawiam.

Data: 06 sty 2011 - 13:21:11

no po poradzie to 6 tyg nie mozna.ja bede miala cesarke :(.a wiesz co bedziesz juz miala kasia ?? ja bede miala core ;)

Data: 06 sty 2011 - 22:08:45

możliwe że ja też będę miała cesarkę ponieważ mam położenie miednicowe no chyba że się jeszcze przekręci. A ty dlaczego masz mieć cesarkę? Ja nie wiem co będę miała bo moje dzieciątko się wstydziło i nie chciało pokazać. Może przy następnym USG sie dowiem.

Data: 07 sty 2011 - 09:42:25

hehe tez to mialam ze nie chcialo sie pokazac . bede miała cesarke dlatego ze miednica jest wąska i nie mam szans urodzic sama .:(a ja dlugo dochodzilam po cesarce do siebie .wolalabym urodzic naturalnie po paru godzinach mozesz chodzic a tu lezysz i nie mozesz wstac ..jak bylam w ciazy z synem to jadlam wszystko kwasne .a teraz wszystko slodkie ;d kiedys nienawidzialam cukierow mietowych gum a teraz to jem co raz cukierki ;d

Autor: doska (IP zapamiętane)
Data: 07 sty 2011 - 10:43:12

wszystko zależy od wyglądu... jeżeli kobieta zachowała swoje wymiary tylko brzuszek jej urósł to facet na pewno bedzie chciał ... a jeśli dużo przytyłaś a przed ciąża też nie należałaś do najchudszych to wątpie żeby takie coś podneicało faceta... podejrzewam, że właśnie wtedy facet będzie zniechęcony.... ja nie jestem w ciąży jestem dość wysoka mam 170 waże 55 kg... przytyłam 4 kg bo zawsze ważyłam 51, 52 i moj facet nie bardzo chce sie ze mna już kochać... a przecież to wszystko rozeszło mi się po kościach... cały czas mówi, że jestem gruba...i mam duzy tyłek... widze, jak patrzy na inne dziewczyny ... podobaja mu się takie które wcale nei mają tyłka... czyli płaskie... ja jestem juz dla niego za gruba...

Data: 07 sty 2011 - 11:06:12

moja kolezanka jest jest takiego wzrostu jak ty i jej chlopak jej kazal sie zapisac na silownie wiesz bo mowil ze jest gruba a ona jest takiej juz kosci nie jest nie gruba nie chuda jak dziewczyna .dla mnie to chore ja teraz przytylam w ciazy 9kg i np moj facet mowi ze mu sie bardziej podobam taka troszke pulchna niz przed ciaza szczupla . bo ja jestem szczupla .i np z tego co ja widze to dla swego faceta bardziej sie podobam w ciazy hehehe pozdrawiam

Data: 07 sty 2011 - 16:56:34

Ja zawsze byłam szczupła i jedyne co mi urosło to tylko brzuszek i piersi, a przytyłam tylko 6 kg (trochę mało). Myślę że faceci czasami się nudzą swoimi kobietami wolą sobie zrobić odskocznię.

Data: 07 sty 2011 - 18:49:20

hehehe mozliwe .przytyjesz jeszcze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.