Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Podwyższony progesteron.
Data: 19 gru 2013 - 20:49:57

Mam bardzo ważne pytanie. Staramy się z mężem o dziecko i od trzech miesięcy biorę luteinę. Przed braniem tabletek mój progesteron wynosił 7,4, później powoli rósł... Teraz gdy odebrałam wyniki progesteron wynosi 27,05 - (w 21 dniu cyklu) - Czy jest to spowodowane tylko braniem tabletek?

Weronika

Re: Podwyższony progesteron.
Autor: Robinka ()
Data: 06 cze 2017 - 23:40:19

może tu [notatek.pl] znajdziesz przydatne informacje?

Autor: koriena ()
Data: 18 gru 2019 - 10:16:31

Z tego co się orientuje to jest to dość częste zjawisko. Ogólnei to tak jak mówisz, wzrost jest zapewne spowodowany braniem luteiny, bo to ona oddziałuje na wzrost tego hormonu w organizmie, także wydaje mi się , że wszystko jest w porządku. Mam przy okazji takie pytanko, poniewaz własnie szukam prezentu świątecznego dla mojej siostry i mamy i dla siostry wiem, że kupię między innymi kredki do oczu. Zastanawiam się nad drogerią internetową , bo mają fajne ceny, sami zobaczcie [www.ezebra.pl] czy ktoś może zamawiał od nich i może potwierdzić dobra jakość? Dużo czytałam i opinie na necie są naprawdę super , sama już zauważyłam , że głównym i największym atutem drogerii ezebra jest fakt, że mają naprawdę bardzo korzystne ceny względem konkurencji oraz mają wiele promocji. Mam pewne obawy , ponieważ ostatnio głośno jest o podrabianych kosmetykach i chciałabym mieć pewność, że strona jest sprawdzona

Autor: ilonka223 ()
Data: 20 pa 2020 - 13:05:36

Oprócz badań z krwi warto również regularnie wykonywać USG ginekologiczne, jeśli są tutaj osoby które mieszkają w Warszawie to polecam przychodnię Multimed – wspaniali i dyskretni lekarze, miła obsługa i przede wszystkim czuły i nowoczesny sprzęt. Dbajcie o siebie kobietki smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.