Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Suchość pochwy
Autor: ani77 ()
Data: 07 wrz 2010 - 09:00:19

Po walce z grzybicą (ok. 6 miesięcy), czyli od 2 miesięcy odczuwam suchość w okolicach intymnych. Nigdy nie miałam z tym żadnych problemów. Pomijam, że stosunki są bolesne, ale także odczuwam dyskomfort w ciągu dnia. Wiem, że są różne żele nawilżające, które przynoszą ulgę. Stosuję je, ale martwi mnie mój obecny stan. Nie chcę wiecznie używać żeli. Przed moimi problemami z infekcjami wszystko było ok. Czy mój problem wiążę się z florą bakteryjną? Czy powinnam iść do lekarza, może zmienić dietę? Dodam, że od skończenia antybiotyku, problem świądu nie wrócił i jestem po 2 opakowaniach Lacibios Femina i 1 Lactovaginal.

Re: Suchość pochwy
Autor: jolkaz ()
Data: 07 wrz 2010 - 20:55:52

Radze ci stosowanie czegoś z kwasem hialuronowym
polece ci bardzo dobre i sprawdzone środki.

***Floragyn Silver, pianka dopochwowa,- pomaga na suchosc i co najlepsze na grzybice itp.

Opis silver floragynu- Kwas hialuronowy pokrywa cienką warstwą błonę śluzową pochwy, tworząc naturalną barierę i stymuluje procesy naprawcze oraz powoduje ustąpienie swędzących podrażnień i uszkodzeń śluzówki pochwy.

Wyciąg z kiełków zbożowych jest naturalną nawilżającą i odżywiającą substancją, która wspomaga ochronne działanie kwasu hialuronowego.

Metaliczne srebro jest od dawna znanym i skutecznym środkiem hamującym rozwój
drobnoustrojów; wykazuje wymagane działania mikrobiologiczne i zapewnia barierę ochronną kwasu hialuronowego.

***polecam ci tez kuracje raz na 2mc -Feminella Hyalosoft, globulki, dopochwowe,
odnawiaja ,nawilzaja sluzówke

***a jesli chodzi o cos osłonowego polece ci cos dopochwowego sprawdzilam mi bardzo pomogły :Gynolact, tabletki, dopochwowe, lub Gynophilus, kapsułki dopochwowe, 14 szt w prawdzie cena jest porównywalna ale gynolactu jest 8 sztuk a gynophilusa 14 .Ja stosuje GYnolact.

Warto miec tego typu leki w apteczce domowej zawsze sa przydatne . Jestem tech.farm i wiem ze tego nigdy nie jest za wiele. POzdro

Data: 07 wrz 2010 - 20:58:40

jesli chcesz kupic tez dobry zel do higieny intymnej to polece ci Fytofontana Gyntima, żel intymny, natłuszczający, 50 ml lub Lactacyd.

Autor: ani77 ()
Data: 08 wrz 2010 - 20:20:08

a czy ten Floragyn mogę stosować jeżeli nie mam grzybicy?? bo obecnie mój jedyny problem to właśnie brak naturalnego nawilżenia... no i czy ten floragyn pomoże mi odzyskać mój naturalny śluz, czy tylko nawilży??

chcę żeby wszystko było jak wcześniej, czyli żadnych żeli smiling smiley

Data: 09 wrz 2010 - 15:20:10

no napewno nawilży mysle ze mozesz...
do tego postaraj sie kupic kapsułki z wiesiołka oeparol 60szt ok 18 zł
bardzo dobrzez działaja i nawilzaja i poprawiaja te sprawy naprawde polecam !!
wraca nawilzenie po nich mi tez bardzo pomogły. stosuj je raz dziennie

Data: 16 wrz 2010 - 14:58:59

ODP dla ani77:

Proszę jeszcze odczekać. Jako alternatywę proszę rozważyć miejscową terapię niskimi dawkami estriolu z probiotykami lub krem Replens. Pozdrawiam.

Data: 10 maj 2019 - 14:42:51

Suchość pochwy może być spowodowane niskim libido. Mogę polecić fajne tableteczki o nazwie Feminam Libido w składzie mają ziółka z Ameryki Północnej i Środkowej. Pod tym adresem można kupić [www.feminamlibido.com] albo tutaj [www.tabletkilibidopankobiet.online]

Autor: koriena ()
Data: 16 wrz 2020 - 15:36:29

Nie musisz się niczym przejmować, po prostu leki trochę Cię tam pozmieniały, ale da się to naprawić! Przede wszystkim powinnaś spróbować odbudować swoją florę bakteryjną, czyli używać probiotyków. Ja używałam lakcidu, poczytaj na tej stronie [www.lakcid.pl] i wszystko wróciło do normy w kilka dni. Generalnie sprawa nie jest przegrana, nie ma co się stresować szczerze mówiąc. Poczytaj trochę na temat probiotyków ginekologicznych to humor Ci wróci. Trzymaj się! smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.