Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Probiotyki
Autor: kasia123 ()
Data: 23 maj 2017 - 12:40:36

ja też używam lacibios Feminasmiling smiley a te pomadki golden rose to fajne są?

Autor: tama ()
Data: 01 lut 2018 - 09:20:14

Kilka informacji o tym jak działają probiotyki ginekologiczne możecie sobie poczytać na tej stronie:
[rodzinazdrowia.pl]

Zawierają kultury bakterii, które wchodzą w skład fizjologicznej flory pochwy. Są stosowane w ramach profilaktyki infekcji intymnych, a także już w momencie ich wystąpienia, aby łagodzić objawy i skrócić czas trwania zakażenia.Tak więc jeśli macie skłonności do zakażeń właśnie tych okolic to warto jest wybrać się do lekarza i poprosić o przypisanie włąsnie takiego środku.

Większość takich probiotyków mozna kupić bez recepty, tak wiec jeśli nie szykuje się Wam wizyta u ginekologa to warto jest sobie coś zamówic samodzielnie. A nie męczyć się.

Data: 28 lut 2018 - 11:03:03

tak, ja jestem jak najbardziej za. Probiotyki są wspaniałe. Ja mam sprawdzony i przebadany Lacibios Femina. Moim zdaniem najlepszy, bo działa dwukierunkowo i na przewód pokarmowy i na układ rozrodczy i moczowy. biorę profilaktycznie i nie pamiętam już kiedy miałam jakąś infekcję.

Data: 30 cze 2018 - 17:03:14

No właśnie słyszałam, że ludzie biorą probiotyki nie tylko przy antybiotykach osłonowo, ale też na co dzień, że dobrze to ogólnie działa na jelita. Właśnie dlatego jak robiłam zakupy w mojej ulubionej aptece internetowej, to zamowiłam od razu te [www.allecco.pl]. Co o nich sądzicie, mogą być?

Data: 18 lip 2018 - 08:03:10

myślę, ze warto brac probiotyki profilaktycznie. Acidolak jest całkiem ok. Polecam również LaciBios Femina, Osłonik, Estabiom Junior dla dzieci, Estabiom Pregna dla kobiet w ciaży (i nie tylko), Estabiom baby dla maluszków w kropelkach.

Autor: koriena ()
Data: 10 mar 2020 - 14:55:28

Moim zdaniem warto mieć sprawdzony probiotyk, taki któremu można bez obaw zaufać. Powiem wam, że długo szukałam dobrego probiotyku w kapsułkach, ale na szczęście udało mi się znaleźć odpowiedni. Mówię tutaj o [www.lakcid.pl] . Sprawuje się naprawdę dobrze. Jeżeli jesteście ciekawe szczegółów, to koniecznie wejdźcie na tę stronę internetową. Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje i ważne szczegóły. Myślę więc, że warto sprawdzić. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-03-23 14:54 przez koriena.

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.