Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Depresja poporodowa – jak rozpoznać u siebie jej objawy? Gdzie zgłosić się po pomoc?

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

10 rzeczy, dzięki którym narodziny dziecka nie zagrożą waszemu związkowi.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Ćwiczysz, odchudzasz się, a twój brzuch wciąż nie jest płaski? Oto 7 prawdopodobnych przyczyn.

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

Maseczki do twarzy – przeczytaj, zanim kupisz!

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Szukam lekarza rodzinnego w Krakowie
Autor: tama ()
Data: 27 gru 2017 - 11:08:33

Szukam sobie nowego lekarza rodzinnego. Jaką przychodnię polecacie ?

Re: Szukam lekarza rodzinnego w Krakowie
Autor: bronka ()
Data: 27 gru 2017 - 12:02:38

Przychodnia unimed na ulicy Młodej Polski:
[www.unimed-nzoz.pl]
Pracuje tam kilku lekarzy rodzinnych. Oczywiście masz możliwość wybrania do jakiego chcesz się zaopcjować. Wszystko jest tam dobrze zorganizowane, nie ma tam kolejek jak w innych przychodniach. Zapisujesz się na godziny.I jest możliwosć dostania sie do lekarza jeszcze tego samego dnia, w którym sie rejestrujesz.

W gabinecie mają również wiele zabiegów na nfz.

Autor: Cicha ()
Data: 19 lut 2018 - 09:31:10

Dobrze wiedzieć.

Autor: Sonia25 ()
Data: 21 mar 2018 - 14:27:57

Ja też przyłączam się do prośby o lekarza rodzinnego a także pediatrę - nasz szkrab ma refluks [chorobydzieci.pl] i nie możemy sobie z nim poradzić - szukamy fachowej pomocy - kogo polecacie ?

Autor: JoAna ()
Data: 17 kwi 2018 - 08:13:46

Ja mam wykupiony pakiet medyczny w Lux Med dla całej rodziny i w jego ramach mam teraz możliwość wybrania sobie u nich lekarza rodzinnego. To bardzo wygodne. W jednym miejscu mam całą kompletną dokumentację medyczną.

Autor: polinka ()
Data: 19 kwi 2018 - 11:44:31

Ja też w ramach pakietu medycznego w Lux Medzie mam możliwość wybrania sobie lekarza rodzinnego. Bardzo fajna sprawa, dzięki temu mam całą historię zdrowotną w jednym miejscu i możliwość sprawnego przekierowania do właściwego specjalisty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.