Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Przedświąteczny konkurs: „Święta mają kobiece dłonie” – sprawdź, czy wygrałaś!

Przedświąteczny konkurs: „Święta mają kobiece dłonie” – sprawdź, czy wygrałaś!

„Drugie dno” przedwczesnej menopauzy

„Drugie dno” przedwczesnej menopauzy

Twoje małżeństwo jest nieudane? Uważaj na kłopoty z sercem!

Twoje małżeństwo jest nieudane? Uważaj na kłopoty z sercem!

Inwazyjne badania prenatalne

Inwazyjne badania prenatalne

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do wątku: Następny wątekNastępny
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZaloguj
opuchnięte wargi sromowe
Autor: lellcia (IP zapamiętane)
Data: 09 cze 2008 - 13:32:01

Witam! może ktoś mi może pomóc, gdy rano wstałam zobaczyłam że moje wargi sromowe są opuchnięte nigdy wcześniej o niczym takim nie słyszałam może ktoś miał podobny problem i bedzie potrafił mi pomóc????? :(

Re: opuchnięte wargi sromowe
Autor: agnieszkag (IP zapamiętane)
Data: 09 cze 2008 - 13:51:24

Witaj,
Może to reakcja alergiczna, czy zmieniałas proszek do prania, albo płyn do płukania?a może płyn do higieny intymnej zmieniłaś ostatnio?
Opuchnięte wargi sromowe moga pojawić się w czasie infekcji miejsc intymnych, czy zauwazyłaś jeszcze inne objawy - pieczenie, swędzenie, zmieniona wydzielina z pochwy?

Data: 09 cze 2008 - 14:17:34

Co do proszku i płynu to napewno nie to-niestety. Swędzenie owszem było ale tylko rano w tej chwili ustąpiło,wydzieliny też żadnej nie ma. Wystąpiło to po stosunku choć nie wiem czy ma to jakiś związek.

Autor: agnieszkag (IP zapamiętane)
Data: 09 cze 2008 - 14:24:12

MoŻliwe, że to jakas infekcja, nasiliła sie po stosunku, bo podczas seksu dochodzi o otarć nabłonka pochwy i wtedy objawy sie nasilają, dodatkowo nasienie ma zasadowe pH, co powoduje zaburzenie kwaśnego środowiska pochwy i może przyczyniać sie do rozwoju patogenów. Radze wizytę u ginekologa, a zanim się wybierzesz to kup w aptece maśc Clotrimazolum smaruj zewnętrznie jak będzie Cie swędziało i piekło, a do tego obowiązkowo probiotyk dla kobiet na wzmocnienia mikroflory pochwy (LaciBios femina). Odbudowuje on i utrzymuje prawidłowa liczbe dobroczynnych lactobacillusów w pochwie, które to kolonizuja nabłonek i chronia go ptrzed dostepem patognów, produkuja kwas mlekowy dzięki czemu utrzymane jest prawidłowe lekko kwaśne pH pochwy. laciBios femina stosuj w czasie leczenia i 10 dni po nim, a później to 1-2 opakowania w miesiącu profilaktycznie, aby takie przykre niespodzianki nie psuły wakacji i lata. Pozdrawiam:)

Data: 09 cze 2008 - 14:34:17

Dzięki serdeczne za pomoc i pozdrawiam!!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.