Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Syndrom złamanego serca – czym jest?

Hipochondria i depresja – powiązania

Hipochondria i depresja – powiązania

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja w statystykach. 10 rzeczy, które warto wiedzieć

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

Depresja endogenna – na czym polega? Jak ja rozpoznać?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
gładka skóra
Autor: ilonka223 ()
Data: 27 sty 2020 - 14:37:09

cześć,
zawsze wstydziłam się zbliżeń z moim partnerem, od małego miałam problem z wysuszoną skórą na całym ciele sad smiley szczególne na dłoniach, w okolicy ust, kolan, bioder i łokci. Szukałam pomocy wszędzie, aż pewnego dnia polecono mi suplement diety o nazwie Neoglandyna którego skład to wysokiej jakości oleje: lniany i z ogórecznika (omega 3 i 6 ) dzięki niemu moje życie się zmieniło! skóra stała się nawilżona, gładka i wolna od niedoskonałości!! czuje się odważniejsza i nie wstydzę się rozebrać

Re: gładka skóra
Autor: Ou7ujr72 ()
Data: 11 lut 2020 - 23:01:55

jakie balsamy najlepsze?
-
wynajem powierzchni magazynowych

Autor: Ji932sa ()
Data: 18 lut 2020 - 20:23:11

warto o nią dbać.
-
zabieg owijania brzucha folią

Autor: boskaroska ()
Data: 29 lut 2020 - 20:48:17

Nie mam pojęcia czy jakich preparatów używałaś i czy w ogóle. Wartych uwagi jest kilka preparatów, zwłaszcza krem na podrażnienia okolic intymnych Octenicare. powinien bez problemu zaradzić na twoje problemy. Nie tylko nawilży i ukoi podrażnienie ale również zregeneruje naskórek i wyciszy stany zapalne. Krem nie powoduje podrażnień i dyskomfortu. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie producenta [octenicare.pl]. Myślę, że to może być sposób na Twoje problemy. Oczywiście w przypadku zaostrzenia objawów skontaktuj się z dermatologiem.

Autor: Nur98daw ()
Data: 17 mar 2020 - 21:35:49

warto o nią zadbać.
-
galwanizernia

Data: 18 mar 2020 - 13:51:24

Myślę, że pomocny tutaj może być peeling smiling smiley

Autor: koriena ()
Data: 14 kwi 2020 - 13:00:01

Ja też wiele lat miałam ten problem , ale z pomocą przyszła mi moja dobra znajoma, która od wielu lat jest dermatologiem i trochę się zna na rzeczy. Zacznę od tego, że musisz się nawadniać regularnie, nie chodzi o to , żeby pić nie wiadomo ile , ale zeby robić to regularnie, co jakieś np 20 minut, żeby organizm był ciągle odpowiednio nawodniony, to pierwszy krok, druga sprawa jest taka, że masz pewnie bardzo wrażliwą skórę przez co niestety nie możesz uzywać bylejakiego mydła czy żelu pod prysznic, nawet nie chodzi tu o cenę tylko o to co on ma w składzie, bo jest wiele składników chemicznych, które niestety przesuszają skórę jak np. SLS, także musisz na to zwrócić szczególną uwagę. JA ze swojej strony mogę polecić Ci produkty firmy [dermika.pl] , stosuje je z powodzeniem od wielu lat i bardzo dobrze działają na moją przesuszoną cerę, także polecam Ci wypróbować, może to rozwiąże i twoje problemy smiling smiley

Autor: Folli7ty4 ()
Data: 10 cze 2020 - 20:41:28

ciężko taką uzyskać.
-
usługi cateringowe poznań

Autor: Edziak ()
Data: 20 cze 2020 - 12:35:46

Kupic sobie wystarczy dobry produkt do nawilżania skóry, ja bardzo lubię to masło Coconut Oil z serii Orzechowa pielęgnacja. zawiera olej kokosowy, masło Shea na prawdę super nawilza, skóra staje się gładka, przyjemna w dotyku, a zapach super

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.