Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Polka i czas wolny – czy znajdujemy czas na hobby?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Aktywność fizyczna w depresji – czy rzeczywiście jest pomocna?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Stretching – czym jest i dlaczego warto włączyć go do codzienności?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

Nici liftingujące – dlaczego zdobyły serca Polek?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Sport zima
Autor: MartynaB ()
Data: 27 gru 2019 - 17:31:22

Macie moze jakies sprawdzone pomysly na rozruszanie sie? (pracuje w biurze)

Re: Sport zima
Autor: ViolaPar ()
Data: 29 gru 2019 - 17:51:25

Niestety w dzisiejszych czasach musimy się mierzyć z chorobami cywilizacyjnymi. Jedną z nich jest bez wątpienia otyłość, a może mieć ona negatywny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie ale także na ogólny stan zdrowia. O wiele skuteczniej jest zapobiegać niż leczyć jednak dużo osób ma dość długą listę wymówek jeśli chodzi o zajęcie się czymś po godzinach pracy. Mam tutaj na myśli oczywiście jakąś aktywność fizyczna jak chociażby siłownia. Kluczem do osiągnięcia sukcesów będzie praca nad każdą partią naszego ciała. Z bardziej popularnych sportów do uprawiania na zewnątrz jest bieganie, praktycznie cały rok możemy biegać. W zimie warto będzie wyposażyć się w odpowiedni strój. Poszukaj sobie więcej na temat odzieży termoaktywnej , możesz poczytać przykładowo na stronie GattaActive - [gattaactive.pl] Pozwoli to poszerzyć swoje horyzonty oraz dokonać słusznego wyboru.

Autor: koriena ()
Data: 10 sty 2020 - 14:28:01

Ja polecam ogólnie zadbać o siebie zanim będzie to konieczne, sama zaniedbałam swoje zdrowie i teraz zmagam się z kamicą nerkową [www.dbajonerki.pl] dało mi to na szczęscie do myślenia i od tego czasu diametralnie zmieniłamswoje nawyki zywieniowe oraz styl życia. Przede wszystki mzaczęłam pić więcej płynów, ale nie że tam 4l dziennie, bo po takiej ilości latałam do łazienki po 8 -10 razy dziennie co chyba nie jest zbyt normalne. Ponadto codziennie mam jakąś dodatkową aktywność fizyczną, jak nie lubicie siłowni czy tez biegania to zawsze można na przykład zimą pojeździć na nartach, ale tez co u mnie się bardzo dobrze sprawdza zapisać się na taniec towarzyski, najlepiej z męzem , bo to fajniejsza sprawa niż mogło by się wydawać na pierwszy rzut oka. Dodatkowo oczywiście musiałam zmienić swoją dietę, więc zdecydowanie więcej jem teraz warzyw, owoców niekoniecznie, bo jak możecie znaleźć w necie wszędzie owoce nie mają tak naprawdę tak wielu witamin jakby się mogło wydawać, warzywa zdecydowanie wygrywają na tej płaszczyźnie, a cukry proste z owoców niestety, ale powodują otyłośc tka samo jak słodycze

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-01-10 14:28 przez koriena.

Autor: ilonka223 ()
Data: 13 sty 2020 - 12:17:12

u nie w tym roku zimowe bieganie nie wyszło... po przebiegnięciu 200 metrów upadłam i to tak niefartownie, że złamałam nogę i dość mocno obiłam biodro... dopiero przed Świętami doszłam do siebie, a to wszystko dzięki zabiegom w komorze hiperbarycznej Atamed - tlenoterapia to najlepszy sposób, aby szybciej wrócić do formy!

Autor: gytre ()
Data: 13 sty 2020 - 22:01:55

Ja przez cały rok staram się być aktywna

---
[imps.pl]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.