Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Polka, urlop macierzyński i powrót do pracy: RAPORT

Polka, urlop macierzyński i powrót do pracy: RAPORT

Pierwsza wizyta u psychologa i psychiatry – jak to się odbywa?

Pierwsza wizyta u psychologa i psychiatry – jak to się odbywa?

Olej kokosowy – skarb dla każdej z nas. Do czego go stosować?

Olej kokosowy – skarb dla każdej z nas. Do czego go stosować?

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Stany lękowe lub depresja..
Autor: karolina89 ()
Data: 08 maj 2019 - 15:52:51

... juz sama nie wiem co od jakiegos czasu mi towarzyszy. Wszystko zaczelo miec miejsce tuz po mojej przeprowadzce do nowego miejsca zamieszkania i zmianie pracy. Pomozecie?

Re: Stany lękowe lub depresja..
Autor: malvina ()
Data: 12 maj 2019 - 16:56:49

Zycie czasami moze byc nie tym czego bysmy sobie zyczyli. Sytuacja o ktorej piszesz moze byc jak najbardziej fundamentem twoich problemow natury psychicznej. Jedno jest pewne .. nie mozna sobie pozwolic na lekcewazenie ich. Zreszta widze, ze sprawy zaszly dosc daleko skoro przeszkadza to nawet w normalnym funkcjonowaniu. Ludzie jednak roznie znosza przenoszenie sie do nowego otoczenia bo zazwyczaj musza zbudowac wszystko od nowa. Mowie tutaj w kategoriach znajomosci, kariery ktore moga wywrzec na nas dosc duza presje. Jak sobie z nia poradzic to dosc trudne pytanie na ktore odpowiedz beda znali tylko najwieksi specjalisci. Poczytaj na poczatek troche wiadomosci teoretycznych na ten temat - [www.sensity.pl] Moim zdaniem bez pomocy specjalisty sie nie obedzie.

Autor: kasia123 ()
Data: 27 maj 2019 - 09:20:17

Hej,

Najlepiej w takiej sprawie skonsultować się ze specjalistą. Może psychoterapeuta. Powoli wszystko się ułoży i będziesz odczuwać mniejsze napięcie w związku z nowa praca i mieszkaniem. spokojnie, każdy się stresuje nowymi sytuacjami, zmianami w życiu. dasz radę.
Możesz kupić sobie jakies suplementy, witaminy na wzomocnenie organizmu.

Autor: IzkaWro ()
Data: 13 cze 2019 - 21:42:47

Dokladnie.

Data: 27 cze 2019 - 06:12:34

No właśnie. Z pewnościa aż tyle zmian w Twoim życiu spowodowało, że poczułaś się zagubiona, pewnie nikogo za bardzo tam nie znasz itp.. Kasia dobrze ci doradziła. Psychoterapeuta mógłby Ci pomóc zaaklimatyzować się w nowej sytuacji. Nie wiem skad jesteś, ale jeżeli z okolic Krakowa to sprawdź sobie psychoterapeutę Dariusza Rudasia. To świetny lekarz, który mógłby Ci pomóc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.