Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
SLIMLIFE - preparat z berberyna na odchudzanie
Data: 11 lut 2019 - 14:15:05

Od dłuższego czasu próbowałam znaleźć odpowiedni sposób na odchudzanie, jednak przy moich problemach tarczycowych było to bardzo utrudnione jednak nie poddawałam się . . . i w końcu się udało. Kilka miesięcy temu zaczęłam stosować SLIMLIFE i rozpoczęła się moja zmiana. Na początku nie było jakiś wielkich efektów, ale były i tak dużo większe niż podczas poprzednich prób, co było dla mnie bardzo motywujące i przełożyło się na późniejsze efekty. Teraz kiedy jestem już po całej kuracji, jestem zupełnie inna kobietą, pozbyłam się kompleksów i odzyskałam radość życia. Dlatego jeśli zastanawiacie się nad czymś na zrzucenie wagi to polecam wam SLIMLIFE w 100%.

Re: SLIMLIFE - preparat z berberyna na odchudzanie
Autor: palliro ()
Data: 23 lut 2019 - 21:21:12

Ja też miałam problemy ze zrzuceniem wagi. Dopiero po zastosowaniu porad ze strony [10kg.pl] udało mi się schudnąć. Zawsze próbowałam iść najłatwiejszą drogą na skróty, były głodówki itp i zawsze kończyło się niczym. Teraz tylko zdrowe sposoby smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.