Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
SLIMLIFE - preparat z berberyna na odchudzanie
Data: 11 lut 2019 - 14:15:05

Od dłuższego czasu próbowałam znaleźć odpowiedni sposób na odchudzanie, jednak przy moich problemach tarczycowych było to bardzo utrudnione jednak nie poddawałam się . . . i w końcu się udało. Kilka miesięcy temu zaczęłam stosować SLIMLIFE i rozpoczęła się moja zmiana. Na początku nie było jakiś wielkich efektów, ale były i tak dużo większe niż podczas poprzednich prób, co było dla mnie bardzo motywujące i przełożyło się na późniejsze efekty. Teraz kiedy jestem już po całej kuracji, jestem zupełnie inna kobietą, pozbyłam się kompleksów i odzyskałam radość życia. Dlatego jeśli zastanawiacie się nad czymś na zrzucenie wagi to polecam wam SLIMLIFE w 100%.

Re: SLIMLIFE - preparat z berberyna na odchudzanie
Autor: palliro ()
Data: 23 lut 2019 - 21:21:12

Ja też miałam problemy ze zrzuceniem wagi. Dopiero po zastosowaniu porad ze strony [10kg.pl] udało mi się schudnąć. Zawsze próbowałam iść najłatwiejszą drogą na skróty, były głodówki itp i zawsze kończyło się niczym. Teraz tylko zdrowe sposoby smiling smiley

Re: SLIMLIFE - preparat z berberyna na odchudzanie
Autor: darunna ()
Data: 16 kwi 2019 - 19:22:29

Odchudzanie to nie jest jednorazowy i krótkotrwały etap w naszym życiu. Odchudzanie to proces do którego trzeba się dobrze przygotować i proces, który powinien trwać również po osiągnięciu celu. Wraz z odchudzaniem zmienia się całe życie. Ja także odchudzałam się z Silvets [byc-zdrowym.pl] to nie jest tylko fakt, że stosowałam jakiś suplement. Zmieniłam całe swoje życie. Jadłam regularnie, zmieniłam całkowicie swoje menu i przede wszystkim zaczęłam się ruszać. W ciągu paru miesięcy udało mi się osiągnąć swój cel. Zdrowe sposoby i naturalne preparaty są najlepsze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.