Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

Zaproszenie na Bieg CORIN onko-run

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Raport: Jak ubiera się Polka? Czy lubi modę?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Mastektomia dla kobiet zagrożonych nowotworem piersi – czy wiesz, że od stycznia jest refundowana?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

Depresja po śmierci bliskiej osoby – czym różni się od żałoby?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Ciąża?
Autor: jola22 ()
Data: 17 cze 2017 - 14:22:04

Hej! Czy to moze byc ciaza? Od jakiees czasu bola mnie piersi i swedza, boli podbrzusze jajniki, czuje caly czss jakbym miala mokro i jakby czas lecialo ze mnie, kilka dni temu mialam rozowa wydzieline a na drugi dzien kropeczke krwi. Okres powinnam dostac jutro

Re: Ciąża?
Autor: kasia123 ()
Data: 04 sie 2017 - 11:54:12

I co dostałaś okres? To chyba nie ciąża?smiling smiley

Autor: rena19 ()
Data: 12 wrz 2017 - 13:30:47

Też jestem ciekawa, ja obstawiam że to jednak nie ciąża.

Autor: ilonka223 ()
Data: 30 sie 2018 - 09:03:52

witam,
ja urodziłam bliźniaki i po ciąży oraz karmieniu moje piersi bardzo uległy zmianie, stały się mało jędrne i brzydko wyglądały, dzięki sposobom z [aptekanowa.pl] piersi znów stają się ładniejsze, polecam pompki oraz kremy grinning smiley

Autor: dagita ()
Data: 13 mar 2019 - 16:02:01

Dziewczyny a powiedzcie mi gdzie kupujecie fajną i modną odzież ciążową? Mieszkam w małej miejscowości i ciężko mi tu dostać coś fajnego, co nie wygląda jak z tamtej epokisad smiley Nie wiem czemu ciuchy dla ciężarnych są tak mało popularne? Na szczęście sporo fajnych rzeczy dla mam, typowa odzież ciążowa i wszystko co potrzebne dla maluszka można kupić w internecie. Gdyby nie to to nie wiem czy wyszłabym z domu

Autor: Trecid ()
Data: 23 mar 2019 - 21:48:49

A może by tak z czystej ciekawości zrobić test?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.