Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Naturalne metody powiększania biustu
Autor: wdannieal ()
Data: 07 kwi 2017 - 15:29:13

Witam, już jako nastolatka dostrzegłam, że mam dużo mniejsze piersi niż większość moich rówieśniczek. Niestety od tego czasu minęło kolejnych kilkanaście lat i w tym aspekcie nadal się nic nie zmieniło. Ostatnio zaczęłam szperać w internecie i szukać niedrogich, skutecznych i bezpiecznych metod na powiększanie biustu. Znalazłam ranking: [www.biust-rank.pl] - kremy i tabletki na powiększenie biustu. Oczywiście produkty, które się tam znajdują są opisywane jako istne cuda natury a i klientki wypowiadają się o nich bardzo dobrze. Pomimo tego, że bardzo zależy mi na powiększeniu moich piersi to jestem sceptycznie nastawiona do takich rzeczy i zastanawiam się czy to na prawdę działa. Nie oczekuję rzecz jasna jakiś spektakularnych efektów, jednak gdyby moje piersi choć odrobinę drgnęły to zapewne poczuła bym dużą satysfakcję. Może któraś z forumowiczek ma z takimi produktami jakieś doświadczenie? Czekam na konstruktywne i pomocne wypowiedzi. smiling smiley

Re: Naturalne metody powiększania biustu
Data: 07 maj 2017 - 21:06:14

Może Cię rozczaruję, ale nie istnieją żadne kremy ani tabletki, które wpływają na wielkość piersi. Kremy co najwyżej mogą ujędrnić skórę i unieść lekko piersi. Ja też kiedyś próbowałam powiększyć piersi tabletkami, to było kilka lat temu, tabletki nazywały się Bust-Up czy coś w tym stylu - nie dały zupełnie nic. Także pogódź się ze swoim rozmiarem lub odkładaj kasę na chirurgiczne powiększenie - teraz jest tyle metod, że na pewno znajdziesz coś co Cię zainteresuje.

Autor: mietka ()
Data: 18 lip 2017 - 20:03:17

kochana nie masz racji - przecież nie od dziś wiadomo że estrogeny powodują wzrost piersi, a w ziołach i niektórych potrawach jest multum fitoestrogenów. piszą o tym m in tutaj [naturalnemetody.pl] naprawdę polecam ci tę lekturę bo może sie okazać, że mega droga operacja biustu, która niesie ze sobą ryzyko powikłań może cię ominąć i nie potrzebnie się w to pchasz smiling smiley ja tam zawsze wolę mniej radykalne rozwiązania smiling smiley

Autor: iris28 ()
Data: 16 sie 2017 - 14:29:27

Miałam ten sam problem. Próbowałam wszystkich możliwych kremów i tabletek, ale nic się nie zmieniało. Wreszcie zdecydowałam się na powiększanie piersi. Na początku trochę się bałam zabiegu, ale wszystko poszło dobrze i teraz jestem bardzo zadowolona. Polecam. smiling smiley Tu daję link, gdybyście chciały skorzystać.

Zmieniany 2 raz/y. Ostatnio 2017-08-16 14:30 przez iris28.

Autor: Lala1 ()
Data: 22 wrz 2017 - 10:38:16

ile płaciłaś za zabieg?

tabletki na odchudzanie

Autor: kasia123 ()
Data: 25 wrz 2017 - 09:04:05

A czy nie miałaż żadnych powikłań po zabiegu? Jak długo trwał? Ile się goiło?

Autor: kryspina ()
Data: 31 maj 2018 - 17:30:00

Tego typu preparaty i tabletki faktycznie mogą trochę pomóc. Zdziwiło mnie, że one już od lat są na rynku i w ogóle w wielu miejscach na świecie, nie tylko w Polsce. Co do zasady opinie mają dobre, znajoma próbowała i mówiła, że biust o rozmiar w górę, także nie jest to pewnie super spektakularny wynik, ale na pewno pozwala sobie trochę pomóc. Na [powiekszenie-biustu.net] można doczytać.

Ja nigdy nie zdecyduje się na operację, jak dla mnie za dużo powikłań i bardzo wysoka cena, wole na początku wypróbować wszystko inne smiling smiley

Autor: bronka ()
Data: 05 cze 2018 - 07:54:45

Jeśli chodzi o tabletki na powiekszanie biusto to mi pomogły o te:
[perfectbust.com.pl]

Nie wierzyłam początkowo w ich działanie i wydawało mi sie,ze to całe powiekszanie to jedynie slogan reklamowy, jednak okazało się ostatecznie, ze nie.

Zdecydowałam sie na kupno pod wpływem mojej kolezanki i powiem Wam,ze efekt jest smiling smiley Pół rozmiaru na pewno.

Autor: ilonka223 ()
Data: 29 sie 2018 - 16:11:31

hej,
ja polecam masaże i ćwiczenia, tutaj [badsfera.pl] możecie więcej poczytać o przeróżnych metodach i lepiej je poznać grinning smiley dla mnie bardzo pomogły pompki smiling smiley

Autor: 77Beatrice ()
Data: 14 pa 2018 - 21:16:16

Pewnie znajdziesz wiele opinii na temat mniej lub bardziej polecanych produktów, ale najlepiej będzie na spokojnie poczytać ich składy i spróbować zamówić jakieś. Niestety to co sprawdzi się u jednej kobiety niekoniecznie musi zadziałać u drugiej.

immoral.pl

Autor: Karolcia81 ()
Data: 22 lis 2018 - 13:45:35

Cześć kobietki,

Trochę odświeżę temat, bo mam problem ze swoim biustem. A raczej - jego brak jest moim problemem. I tu rodzi się pytanie, czy miseczke A można powiększyć domowymi sposobami?

Niby znalazłam tutaj poradnik: [zdrowitek.pl] ale... no właśnie mowa o uniesieniu i ujędrnieniu piersi, ale u mnie nie ma co unosić i co ujędrniać. Biust pojawia się dopiero po zwiększeniu masy (specjalnie po to przytyłam dobre kilka kilogramów), ale jak wiadomo nie o to w tym wszystkim chodzi.

Ewentualnie może lepiej jakieś kremy/suplementy? Na zabiegi profesjonalne mnie nie stać. Poza tym bałabym się, bo słyszałam, że często występują komplikacje/efekt nie jest zadowalający.

Za każdą opinię będę więcej, niż wdzięczna smiling smiley

Autor: meliska ()
Data: 09 mar 2019 - 15:50:49

Ja stosowałam najdziwniejsze domowe sposoby, ale nic nie dawały. Kupiłam sobie zestaw ze strony [polskakobieta.pl] krem + tabletki i efekty po 3 miesiącach są naprawdę świetnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.