Odwiedzaj stronę, czytaj, komentuj!

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Czym krem na noc różni się od kremu na dzień?

Polka i prace domowe – RAPORT

Polka i prace domowe – RAPORT

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Kontrowersyjna kampania Libresse, czyli „Viva la Vulva”. O co w niej chodzi i czy jest potrzebna?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

Depresja, nerwica, chandra, baby blues, zaburzenia dwubiegunowe – czy wiesz, czym się różnią?

« Powrót do ZdrowieIntymne.pl
Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: prezent na swieta
Autor: ilonka223 ()
Data: 18 lip 2018 - 11:54:51

witam, na Wielkanoc kupiłem mamie nowe nożyce oraz kwiaty doniczkowe, moja mam uwielbia ogród, kwiaty i pracę na świeżym powietrzu, tutaj [askdom.pl] znalazłem odpowiedni sklep z artykułami ogrodniczymismiling smiley polecam

Autor: 77Beatrice ()
Data: 14 pa 2018 - 21:17:53

Osobiście uważam, że wszystkie bony prezentowe są świetnym prezentem na wiele okazji smiling smiley

immoral.pl

Autor: dagita ()
Data: 22 pa 2018 - 20:00:33

Moja teściowa w zeszłym roku znalazła pod choinką perfumysmiling smiley Bardzo lubię zapachy, które długo utrzymują się na ciele, dlatego od kilku lat kupuję markowe perfumy z [perfumy.pl]. Teściowa kilka razy powiedziała że mam śliczne perfumy i była zdziwiona że są tak trwałe. Dlatego postanowiłam sprawić jej przyjemność i kupić taki sam perfum jak mam ja! Była bardzo zadowolona, a buteleczka stoi na półce w łazience i pełni funkcję elementu dekoracyjnego

Autor: sosimply ()
Data: 06 lis 2018 - 10:49:34

Ja zdecydowanie polecam Ci hurtownie odzieży damskiej [sosimply.pl] - Nie dość, że kupisz komuś prezent to i również sobie nakupujesz ciuszków, za jeszcze niższą cenę niż w sklepi eodizeżowym. Kilka razy korzystałam z koleżankami z tego rozwiązania i jesteśmy wszystkie zadowolone.

Autor: jolantaer ()
Data: 24 lut 2019 - 19:26:08

A dla faceta jaki prezent bedzie dobry? Moze jakies kosmetyki do pielegnacji brody/zarostu?

Autor: patrysja ()
Data: 14 mar 2019 - 15:02:22

Zapuszczanie brody to jest temat jak najbardziej na czasie. Przechodzac sie po galerii handlowej mozna zobaczyc wielu mezczyzn ktorzy podazaja za tym wlasnie trendem. Sama sobie zadalam pytanie czy oni mnie bardziej pociagaja .. zdecydowanie tak bo wydaja sie tacy bardziej mescy smiling smiley Oczywiscie wszystko musi byc z umiarem by nie przesadzic ze zbyt dluga broda. Mam tez kolege z pracy zajmujacego sie pielegnacja brody .. jest naprawde dobrze zorganizowany gdyz posiada wszystkie niezbedne akcesoria takie jak kartacz i trymer. W kwestiach kosmetykow jest dosc duzy wybor wiec musialabys sie zorientowac czego znajomy nie posiada w swoim arsenale smiling smiley Jesli nie chcesz mu psuc niespodzianki poprzez pytanie to kupc cos uniwersalnego jak szampon do brody . Podpowiem, nie szukaj niczego w drogeriach bo tam sprzedaja najczesciej niska jakosc w wysokiej cenie. Zerknij sobie chociazby tutaj - [afterbarber.pl] maja bardzo duzy wybor markowych produktow .. potwierdza to moj kolega, a on jest doswiadczony w tych sprawach smiling smiley Mam nadzieje, ze pomoglam. Pozdrawiam

Idź do strony: Poprzednia12
Bieżąca strona: 2 z 2

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.